O nas

Survoje | O nas

Nie będziemy pisać o kreatywności, zgranym zespole oraz pełnej gotowości do podjęcia każdego wyzwania. Nie ma również sensu upychać słów kluczowych, które mają jedynie na celu poprawić pozycje w wynikach Google naszej creative agency. Z designem jesteśmy za pan brat od wielu wielu… Zatem zacznijmy, kilka słów o nas

Naszą pasją jest podróż z aparatem. Piękne zabytkowe uliczki, street art, nowoczesny skyline czy malownicza dzika przyroda. Spoty reklamowe, teledyski, projekty które wymagają wyczucia i zaangażowania od pierwszych ustawień światła, wyboru przesłony czy kadru. Ciężko powiedzieć, że to co robimy to praca, chociaż nieraz padamy z nóg, zależy nam na dobrze wykonanej robocie. Fajny logotyp nie musi być skomplikowany, przyozdobiony jak świąteczna choinka, liczy się koncepcja, jeśli coś z czegoś wynika. Lubimy rzeczy ponadczasowe.


Jeśli szukasz wysmakowanych pomysłów nie boisz się otwartych rozmów, chcesz mieć coś swojego oryginalnego, po prostu zadzwoń. Na pewno się dogadamy.

Potrzebujemy 2 dni by wykonać LOGO

Nie liczymy godzin pracy grafika, nie wydłużamy czasu pracy na siłę. Liczy się obopólna satysfakcja, zadowolenie klienta, efekt finalny pod którym, możemy podpisać się obiema rękoma.

Spoty reklamowe, teledyski. Czas realizacji 7 dni roboczych.

Survoje| Realizacja klipów

W 9 dni zrobimy szybką i nowoczesną stronę www + SEO, możemy zaprojektować ją według twojego pomysłu lub zaproponować rozwiązania dopasowane do konkretnej branży.

Survoje | Strony www

Możemy współpracować okrągłe 365 dni w roku.

Survoje prowadzenie kont w social media

Zajmiemy się prowadzeniem Twoich kont w social media – Facebook, Instagram etc. Zadbamy o Twoją stronę www, stworzymy dedykowane kampanie reklamowe, zdjęcia, teledyski i wszystko czego potrzebujesz do dobrego brandingu.

Agencja Kreatywna Survoje © 2021 

Przewiń do góry