Survoje | O nas

O nas

Co najmniej 4 powody by rozpocząć KOLABO.

Nie będziemy pisać o kreatywności, zgranym zespole oraz pełnej gotowości do podjęcia każdego wyzwania, to rozumie się samo przez się. Nie ma również sensu upychać słów kluczowych, które mają jedynie na celu poprawić pozycje w wynikach Google naszej creative agency. Z designem jesteśmy za pan brat od wielu wielu... Zatem zacznijmy, kilka słów o nas

Naszą pasją jest podróż z aparatem. Piękne zabytkowe uliczki, street art, nowoczesny skyline czy malownicza dzika przyroda. Spoty reklamowe, teledyski, projekty które wymagają wyczucia i zaangażowania od pierwszych ustawień światła, wyboru przesłony czy kadru. Ciężko powiedzieć, że to co robimy to praca, chociaż nieraz padamy z nóg, zależy nam na dobrze wykonanej robocie. Fajny logotyp nie musi być skomplikowany, przyozdobiony jak świąteczna choinka, liczy się koncepcja, jeśli coś z czegoś wynika. Lubimy rzeczy ponadczasowe.


Jeśli szukasz wysmakowanych pomysłów nie boisz się otwartych rozmów, chcesz mieć coś swojego oryginalnego, po prostu zadzwoń. Na pewno się dogadamy.

Sprawdź ile możemy razem namieszać

Skorzystaj z darmowej wyceny dowolnego projektu

Logotypy.

Potrzebujemy dwóch dni by stworzyć dobre LOGO.

Nie liczymy godzin pracy grafika, nie wydłużamy czasu pracy na siłę, dopasowujemy projekt Logotypu do konkretnej branży. Proste, wysmakowane rzeczy są NAJLEPSZE. Liczy się obopulna satysfakcja, efekt finalny pod którym, możemy podpisać się obiema rękoma.

Spoty, teledyski.

Spoty reklamowe, teledyski, sesje zdjęciowe. Czas realizacji 7 dni roboczych.

Survoje| Realizacja klipów

Strony www.

W 9 dni zrobimy szybką i nowoczesną stronę www + SEO, możemy zaprojektować ją według twojego pomysłu lub zaproponować rozwiązania dopasowane do konkretnej branży.

Survoje | Strony www

Social media.

Możemy współpracować okrągłe 365 dni w roku.

Survoje prowadzenie kont w social media

Zajmiemy się prowadzeniem Twoich kont w social media - Facebook, Instagram etc. Zadbamy o Twoją stronę www, stworzymy dedykowane kampanie reklamowe, zdjęcia, teledyski i wszystko czego potrzebujesz do dobrego brandingu.

kilka słów o nas

Tworzymy mega lekkie, szybkie i nowoczesne strony www oparte o jeden z najlepszych systemów zarządzania treścią WordPress. Oferujemy dedykowane rozwiązania dla konkretnej branży, sklepy internetowe, strony wizytówki. Nie musisz martwić się hostingiem, certyfikatem SSL, materiałami promocyjnymi czy dobrze zoptymalizowaną treścią pod kątem SEO, zajmujemy się tym kompleksowo od A do Z.


Jeśli potrzebujesz dobrej strony w przystępnej cenie, która osiągnie dobry wynik w Google, może warto porozmawiać o tym właśnie z nami ツ Działamy ultra sprawnie, od początku z wizją i pomysłem na dobry projekt. Możemy opiekować się Twoją stroną, zapewnić odpowiedni hosting i bezpieczeństwo.

Foto i video to nasza wieloletnia pasja, od kolekcjonowania teledysków na VHS, po podróże po Europie z aparatem w ręku. Nie przepuszczamy słabych kadrów, nie działamy na ilość, nie przytakujemy kiedy klient pcha nas w przepaść, byleby odbębnić temat. Na każdym etapie zachowujemy dbałość o najmniejszy detal, oglądamy klatka po klatce wykonany efekt, analizujemy odpowiednio dobraną korekcje barw.


Realizacja sesji zdjęciowej lub teledysku to na ogół kolejna znajomość. Tu wszystko kręci się wokół projektu, godziny niekiedy burzliwych dyskusji, by osiągnąć zamierzony cel. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ze świeżą głową w pełni zdeterminowani, by kolejny raz podnieść rękawice.

Zajmujemy się profesjonalnym prowadzeniem kont w social media, tworzymy sesje zdjęciowe Twoich usług lub produktów, przygotowujemy materiały promocyjne zgodnie z aktualnymi wytycznymi. Prowadzimy interakcję z potencjalnym klientem, piszemy merytorycznie, a zarazem intrygująco. Dbamy o stan techniczny, niebanalny design i zasięg w serwisach społecznościowych.


Nie obarczamy Państwa żadną umową, nie narażamy na ryzyko, tak jak w ulubionej knajpie płacisz, jesz, wychodzisz i wracasz. Tak naprawdę na tym zależy nam najbardziej. Dlatego dokładamy wszelkich starań, byś pozostał z nami dłużej, zadowolony z naszych usług, nie związany dokumentem pełnym kruczków.

Możemy zaprojektować Twoje Logo ® od podstaw, tworząc je unikalnym znakiem firmowym. Grafika wymaga pewnego wyczucia kolorów i rozumienia proporcji. Kierując się zmysłem artystycznym, wykorzystując zdolności plastyczne, komponujemy wysmakowane kształty już na poziomie szkicu koncepcyjnego. Wszystko wynika z czegoś, nie ma opcji na powielanie już istniejących form.


Szybki czas realizacji logotypu to efekt wieloletniego doświadczenia, dobrej znajomości pakietów dla designerów i rzeczowego podejścia do każdego ze zleceń. Jeśli szukasz czegoś, co ma wybijać się na tle konkurencji, być czyste, przejrzyste i dopracowane od strony technicznej skontaktuj się z nami.

Scroll to Top
Scroll to Top